2022-10-07

Liepājas Neatkarīgais teātris

Izrāde “Tie paši oši” ir par tiem pašiem, kurus nocirta Indrānu tēvam pagājušā gadsimta sākumā, kad Latvijas laukos ielauzās jaunie laiki… Un kādi tad šodien izskatās tie mūsu lauki bez jau toreiz nocirstajiem ošiem? Ar visiem labi zināmās dziesmiņas motīvu “visapkārt zeme zied…” izsoļojam cauri vienam no klusākajiem lauku pagastiņiem… Tas ir traģikomisks stāsts par šodienas dzīvi laukos, kurā norisinās svarīgi un ne tik svarīgi notikumi, kas iespaido vai izmaina stāsta varoņu dzīves. Jāpasmejas? – Jā! Paliek skumji? – Arī.

Režisore: Daina Kandevica
Lomās Inese Indriksone, Iveta Treimane, Sinilga Ozoliņa, Gaida Mažaika, Ildze Matute, Nora Pakalnišķe, Gunta Liniņa, Ilze Cimermane, Diāna Zuļģe, Ginta Pērkone, Linda Kirhnere, Andis Lācis, Ainars Krūms, Sentis Vierpe, Edgars Sprūds, Aigars Ambrēns, Aigars Ozoliņš, Māris Matutis.
Gaismu mākslinieks: Dainis Roze
Scenogrāfija: Varis Siliņš
Tērpu māksliniece: Maija Drāzniece

Sākot jau ar pirmajām biedrības dibināšanas dienām – 2018.gada 1. februārī, Liepājas Neatkarīgais teātris aktīvi piedalījies pilsētas un pat novada kultūras dzīvē. Iestudētas dažādas izrādes, piemēram, “Kā zagšus”, “Ziedi”, “Taurenīt… Taurenīt…”, kas piedalījušās arī amatierteātra skatēs “Gada izrāde” 2018. un 2019. gadā. Šajā neilgajā laikā teātris paspējis piedalīties vairākos amatierteātru festivālos Latvijā (Aucē, Saldū, Jēkabpilī, Liepājā) un pabijis Starptautiskā festivālā Lietuvā “Theater Cluster”.

Izrādes apmeklējums ir bez maksas.
Pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un derīgs Covid-19 sertifikāts. Lūdzam ierasties laicīgi.