2022-10-07

Kauguru pagasta amatierteātris “Vīzija”

Muižā Spānijas ziemeļos, kalnu pakājē, dzīvo divas nelaimīgas māsas, kas līdz šim piedzīvojušas neveiksmes, cenšoties izglītot savu vienīgo mantinieku, brāļa dēlu Pablo, kas uzaudzis kalnos. Tikmēr viltīgais pārvaldnieks dara visu iespējamo, lai Pablo nevarētu iegūt mantošanas tiesības, un muiža nonāktu viņa paša rokās. Visu kājām gaisā sagriež jaunās skolotājas Margaritas Luhanas ierašanās. Vai mīlestība spēj darīt brīnumus, dziedēt brūces un ir stiprāka par nāvi? Uz šo jautājumu atbildi meklē Alehandro Kasonas luga un “Vīzijas” izrāde.

Režisors: Oskars Morozovs

Lomās: Jolanta Pinkule, Dainis Trēziņš, Aina Saleniece, Odeta Ore, Dainis Plasis, Lauris Lācis, Artis Birzleja, Raita Tutina, Inita Miglava, Dainis Muhins un Zaiga Stīpiņa kā sufliere.

Amatierteātris “Vīzija” jau 23 gadus darbojas Kauguros, Kauguru pagastā. Tajā darbojas gan Kauguru pagasta, Mūrmuižas iedzīvotāji, gan paši valmierieši. Teātris pārsvarā iestudē latviešu dramaturģiju, izrādes lielākoties spēlējot jaunizveidotajā Valmieras novadā, kā arī Valkas, Smiltenes un Cēsu novados.

Izrādes apmeklējums ir bez maksas.

Pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un derīgs Covid-19 sertifikāts. Lūdzam ierasties laicīgi.