2022-10-07

Cēsu teātris

Izrāde “Vīrietis” ir par Ilgošanos, cerību un vēlmi satikt viņu, liktenīgo, kas ir svarīga dzīves sastāvdaļa arī mūsdienu sievietēm. Un, ja tāds vīrietis ir – vai viegli būt laimīgai? Cēsu teātra aktieri izspēlēs mūslaiku traģikomēdiju vienā cēlienā, kurā atklās liktenīgā vīrieša meklēšanas noslēpumus, vienlaikus rosinot pārdomas par attiecību mežģīnēm starp vīrieti un sievieti.

Cēsīs teātri sāka spēlēt jau tālajā 1875.gadā, kad pilsētā nodibināja Labdarības biedrību un dramatisko kolektīvu, un jau pēc gada tas sevi piesaka ar nosaukumu “Cēsu teātris”. Kopš tā laika iestudētas neskaitāmas izrādes un divreiz pat opera. Te strādājuši izcili režisori, darbojušies lieliski dekoratori, daudzi cēsnieki ar augstu profesionālismu spēlējuši lomas zināmās izrādēs. 1959.gadā teātris ar Raiņa lugas “Indulis un Ārija” iestudējumu ieguva Tautas teātra goda nosaukumu, un saucās Eduarda Veidenbauma Cēsu Tautas teātris. Kolektīvs ar panākumiem piedalījās republikas skates, festivālos un Tautas teātru salidojumos. Šobrīd kolektīvs atgriezies pie nosaukuma Cēsu teātris, režisores Edītes Siļķēnas vadībā gatavs ierakstīt jaunas lappuses pilsētas teātra vēsturē.

Režisore: Edīte Siļķēna
Lomās: Iveta Gabrāne, Lauma Daugiša, Inese Romka, Inuta Briede, Jana Kļaviņa, Kārlis Dambis, Ilze Jansone, Laine Zālīte, Normunds Bērziņš, Gusts Daugišs, Guntars Norbuts, Kristers Začs
Gaismu māksliniece: Edīte Siļķēna

Izrādes apmeklējums ir bez maksas.
Pie ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un derīgs Covid-19 sertifikāts. Lūdzam ierasties laicīgi.